Sizleri Şehrin Gürültüsünden Kurtaran En Gözde Küçük Oteller -Setur

Sizleri Şehrin Gürültüsünden Kurtaran En Gözde Küçük Oteller -Setur

Her Mevsim Gidebileceğiniz Konseptleriyle Büyüleyen Küçük Oteller

Türkiye, coğrafi özellikleri bakımından küçük otellerin yoğun olarak bulunduğu ülkeler arasındadır. Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan bu coğrafyanın hem iç hem de kıyı kesimlerinde çok sayıda küçük otel bulabilmek mümkündür. Bu tesisler, kalabalıklardan uzak bir tatil düşleyenler için idealdir. Evinizde gibi hissedebileceğiz bu oteller, konforu ve özgünlüğü bir arada sunar. Bazen tarihin sayfalarından kopup gelen mimari yapıları bazen de eko-turizm özellikleriyle misafirlerini ağırlayan küçük oteller, her ayrıntılarıyla kendilerine hastır.

Hem Denizi Hem de Yeşili Buluşturan Küçük Oteller

Türkiye, coğrafi konumu gereği üç yanı denizlerle kaplı ve benzersiz güzelliklere sahip bir ülkedir. Yaz turizminin büyük önem taşıdığı Türkiye’de özellikle İzmir ve Muğla gibi kentler, her yıl milyonlarca turisti ağırlar. Dolayısıyla bu bölgelerde küçük otellerin sayısının daha fazla olduğu söylenebilir. Muğla Akyaka otelleri bu küçük tesisler arasında önemli bir yer tutar. Maviyi ve yeşili buluşturan Akyaka, kendine mahsus doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini büyüler. Çoğunluğu denize sıfır Akyaka otelleri, çam ormanlarına yakın konumları sayesinde doğa ile iç içe bir tatil yapmanıza olanak sağlar.

Türkiye’de yüzlerce küçük otele ev sahipliği yapan bir diğer turizm cenneti ise İzmir’dir. Her ilçesiyle Türk turizmini omuzlayan İzmir’de, Çeşme ve çevresi küçük oteller bakımından oldukça zengindir. Bölgede, sadece oda konsepti ile hizmet veren işletmelerden her şey dahil Çeşme otellerine kadar her bütçeye ve ihtiyaca uygun tesis bulabilmek mümkündür. Bu işletmelerin özgün mimari yapıları da görenleri mest eder.

Eşsiz Doğasıyla Akyaka’nın Öne Çıkan Otelleri

Muğla’nın en güzel noktalarında bulunan Akyaka otelleri, unutulmaz bir tatilin kapılarını aralar. Akyaka, masmavi denizi ve benzersiz doğal güzellikleri ile her gelenin tekrar uğramak istediği bir bölgedir. Çam ağaçlarının arasında bulunan tesisler, neredeyse yılın tamamında popülerliğini korur. Akyaka’nın öne çıkan otelleri misafirlerine şu olanakları sunar:

  • Doğanın koynunda bir tatil
  • Temiz ve lüks odalarda konaklama
  • Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini tatma
  • Havuzun ve plajların tadını çıkarma
  • SPA, masaj veya hamam gibi imkanlardan yararlanma
  • Bölgenin güzelliklerini gezme

Bölgenin öne çıkan küçük otelleri, doğanın içinde konumlanan şık tesislerdir. Ula ilçesine bağlı bu mahallede sadece oda ve oda kahvaltı konseptiyle hizmet veren pek çok tesis bulunur. Bu sayede günün bir kısmını dışarıda geçirerek bölgenin güzelliklerini keşfetme imkanına sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Güzel ve Lüks Küçük Otellerin Fiyatları Nasıldır?

Küçük otellerin genel özelliklerinden biri de bütçe dostu olmalarıdır. Sıcak, sakin ve özgün olan bu tesislerin konaklama fiyatları birbirinden farklıdır. Küçük otellerde fiyat konusunda belirleyici olan pek çok unsur bulunur. Tesisin; konumu, denize yakınlığı, kapasitesi, mimari özellikleri, konsepti ve sunduğu imkanlar fiyatı doğrudan etkiler.

Akyaka otellerinin fiyat bakımından ulaşılabilir olduğunu söylemek mümkündür. İzmir Çeşme otel fiyatları ise son derece geniş bir aralığa yayılmış durumdadır. Söz konusu işletmelerin sezon başında ve sonunda çok daha hesaplı fiyatlarla misafirlerini ağırlayabildiklerini de belirtmek gerekir.

Setur’un Sizlere Özel Sunduğu Fırsatları Kaçırmayın, En Gözde Küçük Otellerde Yerinizi Ayırın

57 yılı aşkın süredir kusursuz bir tatil planlamanız için çalışan Setur, yüzlerce küçük oteli sizler için listeler. Tecrübeli seyahat danışmanları ve güvenilir altyapısıyla hayalinizdeki tatili parmaklarınızın ucuna getirir. “Mutluluğa giden yol tatilse Setur!” sloganıyla hem ruhunuza hem de bedeninize hitap eden bakış açısı, misafir memnuniyetini doruk noktasına çıkarır. Üstelik tüm bunları %50’ye varan indirimler ve ödeme kolaylıkları eşliğinde yapar.

Setur, iptal/iade paketi ile tatil için yaptığınız ödemeyi güvence altına almanıza imkan tanır. Rezervasyonunuza ek olarak satın alabileceğiniz bu paket ile konaklama tarihine 72 saat kalana dek iptal işlemi gerçekleştirip ödemenizi geri alabilirsiniz. Siz de Türkiye’nin en prestijli küçük otellerinde ayrıcalıklı şekilde konaklamak için tatilinizi Setur ile planlayabilirsiniz.

CATEGORIES

COMMENTS

Wordpress (0)